İzmir En İyi Avukat

İzmir Avukat, İzmir Avukatları, İzmir Avukat Tavsiye, İzmir Boşanma Avukatı, İzmir Boşanma Avukatı Tavsiye, İzmir Boşanma Avukatları, İzmir Ağır Ceza Avukatı, İzmir Ağır Ceza Avukatları, İzmir Ağır Ceza Avukatı Tavsiye, İzmir İş Davası Avukatları, İzmir İş Davası Avukatı, İzmir İş Mahkemeleri Avukatları, İzmir Ceza Avukatı, İzmir Anlaşmalı Boşanma Avukatı, İzmir Nafaka Avukatı, İzmir Çekişmeli Boşanma Avukatı, İzmir İcra Avukatı, İzmir İş Kazası Avukatı, İzmir Miras Avukatı, İzmir İcra Avukatı, İzmir Tazminat Avukatı, İzmir Yabancılar Avukatı, İzmir Vatandaşlık Avukatı, İzmir Deport Avukatı

Söyleyici Hukuk Bürosu İzmir’de Avukat Yunus Söyleyici tarafından kurulduğu günden itibaren, İzmir’in en saygın İzmir En İyi Avukat ve hukuk bürolarından biri olmuştur.

İzmir’de Ulusal ve uluslararası şirketleri, finansal kuruluşları ve gerçek kişileri, İzmir En İyi Ağır Ceza Avukatı, İzmir En İyi Boşanma Avukatı, İzmir En İyi Ceza Avukatı, İzmir En İyi Gayrimenkul Avukatı, İzmir En İyi Emlak Avukatı, İzmir En İyi İcra ve İflas Avukatı, İzmir En İyi İcra Avukatı, İzmir En İyi İflas Avukatı, İzmir En İyi İş Avukatı, İzmir En İyi Miras Avukatı, İzmir En İyi Tazminat Avukatı, İzmir En İyi Yabancılar Avukatı başta olmak üzere Türkiye’deki hukuki ihtiyaçlar konusunda uluslararası standartlarda temsil eden Söyleyici Hukuk Bürosu, insan haklarına saygı ve hukuk devleti ilkelerine dayalı ısrarlı bir hukuki mücadeleyi ilke edinmiştir. Büromuz gerçek ve tüzel kişilerin hukuki alanda savunmalarını ve danışmanlık hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Ceza Hukuku, Boşanma ve Aile Hukuku alanlarında uzman avukat kadrosu ve uzman akademisyenlerle işbirliği yaparak müvekkillerinin ihtiyaç duyduğu çözümleri sunmaktadır.

Hedefimiz İzmir içinde ve İzmir dışında müvekkillerimize ihtiyaçlarını karşılayacak, başarılı hukuki çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermektir. Bu hedeften hareketle alanlarında uzmanlaşmış hukuk departmanlarına ayrılarak organize olup danışman kadromuzla Türkiye’yi kapsayan güçlü bir müvekkil ağı oluşturuyoruz. Kurumsal ve kişisel hukuk hizmetlerimizle müvekkillerimizin yanında yer alıyoruz.

Misyonumuz

İnsan haklarına saygı ve hukuk devleti ilkelerinden hareketle müvekkillerimizin hukuki ihtiyaçlarını evrensel hukuk normlarına uygun, güvenilir ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturmaktır.

Vizyonumuz

Yerli ve yabancı, gerçek ve tüzel kişi ile kurumlara uluslararası standartlarda hukuki danışmanlık hizmetleri ve konusunda uzmanlaşmış seçkin hukukçu kadrosu ile hukuki çözümler sunarak Türkiye’de akla gelen ilk hukuk bürosu olmaktır.

Kalite Politikamız

Kişi ve kuruluş ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun müvekkil memnuniyetini üst düzeyde tutacak hukuksal hizmetler vermektir.

Prensiplerimiz

Kişisel ve kurumsal başarı
Ulusal ve uluslararası tecrübe
Hukuk kurallarına bağlılık
Etik ve bağımsız çalışma disiplini
Sorunlara hukuksal ve mantıksal çözüm

İzmir En İyi Avukat olarak Aile Hukuku Alanında Başlıca Hizmetlerimiz:

+ İzmir En İyi Anlaşmalı Boşanma Avukatı
+ İzmir En İyi Çekişmeli Boşanma Avukatı
+ İzmir En İyi Nafaka Avukatı
+ İzmir En İyi Velayet Avukatı
+ İzmir En İyi Mal Paylaşımı Avukatı

İzmir En İyi Avukat İş Hukuku Alanında Başlıca Hizmetlerimiz:

+ İzmir En İyi Kıdem Tazminatı Avukatı
+ İzmir En İyi İhbar Tazminatı Avukatı
+ İzmir En İyi Fazla Mesai Ücreti Avukatı
+ İzmir En İyi Yıllık İzin Ücreti Avukatı
+ İzmir En İyi İşe İade Davası Avukatı
+ İzmir En İyi İş Kazası Davası Avukatı
+ İzmir En İyi Hizmet Tespiti Davası Avukatı

İzmir En İyi Avukat Ceza Hukuku Alanında Başlıca Hizmetlerimiz:

+ İzmir En İyi Ağır Ceza Avukatı
+ İzmir En İyi Asliye Ceza Avukatı
+ İzmir En İyi Tutuklamaya İtiraz Avukatı
+ İzmir En İyi Soruşturma Avukatı
+ İzmir En İyi Denetimli Serbestlik Avukatı

İzmir En İyi Avukat İcra Hukuku Alanında Başlıca Hizmetlerimiz:

+ İzmir En İyi Çek İcra Takibi Avukatı
+ İzmir En İyi Senet İcra Takibi Avukatı
+ İzmir En İyi Alacak Takibi Avukatı
+ İzmir En İyi İlamlı Takip Avukatı
+ İzmir En İyi İlamsız Takip Avukatı
+ İzmir En İyi Rehin Takibi Avukatı